Адміністрація школи

/Files/images/DSCN2248.JPGНОСАЛЬ ЗІНАЇДА МИХАЙЛІВНА

Народилася 18 березня 1965 року. Освіта – вища, закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут в 1989 році, фізико – математичний факультет, спеціальність – математика.
   Свою професійну діяльність розпочала в 1987 році у Вишнопільській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів, з 1987 по 1996 рік працювала вчителем математики , з 1996 року по даний час займаю посаду директора Вишнопільського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», маю вищу кваліфікаційну категорію, загальний педагогічний стаж – 29 років.

Педагогічне кредо – « Той, хто живе турботами про інших людей, стає сприйнятливим,                                          чуйним до слова, яке несе в собі заклик до ідеалу моральності, до                                        утворення краси в самому собі».
Життєве кредо – « Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставились до тебе».

/Files/images/DSCN2257.JPGСьомак Валентина Дмитрівна - заступник директора з НВР
   Народилася 11 липня 1970 року. Освіта - вища, закінчила Кам'янець-Подільський педінститут ім.В.П.Затонського, вчитель російської мови та літератури.
Психолого-педагогічне відділення Достідницького Ценрту Міністерства освіти і науки України при Національному університеті "Львівська політехніка", викладач історії та географії
Категорія - вища, Старший вчитель, загальний педагогічний стаж - 24 роки.