Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому до Вишнопільського НВК
Правила прийому дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу
1. Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на без конкурсній основі.
2. Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів до ознайомлення батьків або осіб, які їх заміняють,з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально – виховного процесу.
3. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється,як правило, до початку навчального року за наказом директора.
4. Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх заміняють, подають наступні документи:
- заяву на ім′я директора школи;
- медичну картку встановленого зразка.
До першого класу зараховуються,як правило, діти, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.
Документи,які необхідні для переводу з іншої школи:
- заява батьків;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- паспорт одного з батьків;
- особова справа учня (учениці);
- медична картка.