Новини

21 лютого у Вишопільському НВК були проведені заходи, приурочені Міжнародному дню рідної мови

В цей день в школі  було проведено:

1. Конкурс "Грамотій" (5 - 6 кл.)

Переможцями стали Гес Кароліна та Козак Вероніка ( 6 клас)

2. Конкурс з українознавства  "Патріот - 2019".

В ньому взяли участь - 27 учнів (2 - 9 кл.)

3. Свято до Міжнародного дня рідної мови "Її Величність - Мова" ( 7 - 9 кл.)

4. Вручення грамот і подяк тим учням,які актиивно брали участь в різних конкурсах, змаганнях,інтелектуальих іграх,що передбачали отриання нових знань із рідної мови, виховували повагу до українського слова.

І у Вишнопільський НВК завітав Святий  Миколай.

В цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплом і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим! З Днем Святого Миколая!

Вже стало традицією 13 грудня у Вишнопільському НВК святкувати Андріївські вечорниці.

3 вресня урочисто пролунав Перший Дзвоник у Вишнопільському НВК

Через поле по стерні
У міста і села
Йде в солом’яній брилі
Вересень веселий.
В нього квіти у руці
І новий портфелик,
Розцвітає на щоці
Сонячний метелик.
Голосний несе дзвінок,
«Дзінь-дзілінь» – лунає,
Він до школи на урок
Школярів скликає.

10 - 15 вересня У Вишнопільському НВК було проведено тиждень фізкультури та Олімпійський урок.

Бути здоровим — це зовсім не грати мускулами та доводити всім, що ти — найсильніший, а вести активний спосіб життя, правильно харчуватися та дбати про режим дня.  У здоровому тілі — здоровий дух.

21 вересня  святкували "Свято осені"

А у нас сьогодні свято.
Гостей зібралося багато.
Раді ми вас привітати,
свято Осені почати.

з 23 по 30 вересня у Вишнопільському НВК проводився Тиждень масового футболу.

27 вересня  був турнір між хлопчиками

28 вересня відбувся турнір між командами дівчаток

5 жовтня у Вишнопільському НВК урочисто святкували День вчителя

Вітаємо з Днем вчителя! Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх

учнів, запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях, а Ваша доброта повертається Вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благополуччя.

12 жовтня у Вишнопільському НВК відсвяткували День козацтва

30 жовтня

Переможниця Всеукраїнського конкурсу сучасного  мистецтва  "TALANT UA" учениця 6 класу Ніщук Мирослава

7 листопада у Вишнопільському НВК був проведений шкільний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика